Jak zapakować prezent?

Że przyszła zima i że wielkimi krokami zbliżają się Święta – przypominać nie trzeba. Na marginesie, mam nadzieję, że macie już kupione prezenty? Ja niestety nie i dlatego dostaję gęsiej skórki na myśl o tym, co mnie czeka w najbliższy weekend.

Ciekawa jestem, która część przedświątecznych przygotowań jest Waszą ulubioną? Domyślam się, że czynności typu mycie okien, trzepanie dywanów czy polowanie na karpia nie zajmą wysokich pozycji w tym rankingu:). Ale w całym tym szaleństwie są jednak zadania, które sprawiają przyjemność. Ja na przykład uwielbiam… pakować prezenty:). W tym jednym przypadku nie zgadzam się z powiedzeniem „nie liczy się forma, tylko treść“. Otóż, moi mili, forma jest ważna, bo za jej pomocą można niejedno obdarowywanemu przekazać.

Dlatego w tym roku każdy prezent dla dziewczyny, czy kobiety (mamy, babci, koleżanek) obwiążę… różową wstążką. Nie chodzi nawet o dekorowanie paczek naszym symbolem walki z rakiem piersi, ale o zwykły kawałek wstążki do owinięcia prezentu, prostą różową tasiemkę. Tyle wystarczy, żeby pamiętać i żeby przypomnieć.

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Bez kategorii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s